Robert Gawroński

Właściciel, Fotograf, Doradca ds. Nieruchomości 1 nieruchomość
Adres: ul. Palacza 127, 60-279 Poznań
Telefon: 723-898-911

Biuro: Galeria Nieruchomości Sp. z o.o.
Numer biurowy: 536-993-599
Adres biura: ul. Palacza 127, 60-279 Poznań

Kontakt

Pisanie o sobie może być albo próbą pokazania siebie w jak najlepszym świetle, albo wskazaniem swoich cech, zarówno tych dobrych jak i mniej doskonałych. Idąc tym tropem jestem w stanie stwierdzić, że jak każdy z nas nie mogę być specjalistą w każdej dziedzinie. Jestem natomiast przekonany, że dzięki mojej elastycznej naturze oraz empatycznemu spojrzeniu na ludzi – jak mało kto odnajdę się w wielu aspektach, w których inni mogliby poczuć się niekomfortowo.

W swojej pracy fotografuję wnętrza naszych klientów. Z każdej przestrzeni wyciągam to, co najlepsze. Dzięki pracy mojej i naszej Homestager’ki – Wasze wnętrza wyróżniają się na tle konkurencyjnych ofert.

Ukończyłem dziennikarstwo i komunikację społeczną, zawodowo zajmuję się fotografią nieruchomości, okazjonalnie pstrykam fotki ludziom i Matce Naturze. Jestem miłośnikiem spędzania czasu w kuchni – wśród „garów” czuję się jak podczas sesji zdjęciowej, tu i tu doskonale wychodzi mi improwizacja, z której powstaje coś „pysznego”.

Nade wszystko cenię sobie współpracę z optymistycznymi i pozytywnie nastawionymi do świata ludźmi. Przecież w naszej branży, transakcje z fajnymi ludźmi są najlepsze! Cóż więcej chcieć?

Moje nieruchomości(1)

Idealne miejsce do życia i prowadzenia biznesu – mnóstwo możliwości!
3 miesiące temu
298.56 m2
7 Pokoje
4 Łazienki

Idealne miejsce do życia i prowadzenia biznesu – mnóstwo możliwości! Bonus w środku opisu!! Jeśli marzysz o tym, by: – zamieszkać w miejscu, w którym zrealizujesz swoje plany biznesowe nie tracąc przy tym czasu na dojazdy do miejsca pracy, – chcesz prowadzić biznes w czytelnej i bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji, – rozważasz zainwestowanie środków w […]

Na sprzedaż

1.185.083 PLN

Nasz zespół