Bezpłatne konsultacje

W każdym tygodniu od poniedziałku do piątku w uzgodnionych wcześniej godzinach zapraszamy Was na bezpłatne konsultacje.

Dla kogo są te konsultacje?

Konsultacje są dla osób, które planują kupić lub sprzedać nieruchomość, a jednocześnie podchodzą do tej transakcji odpowiedzialnie i:

- chcą upewnić się od czego zacząć,
- potrzebują dowiedzieć się, czy ich oczekiwania są możliwe do zrealizowania w aktualnych warunkach rynkowych,
- chętnie uzyskają od profesjonalisty, który na co dzień działa w tej branży wskazówki, które pozwolą wybrać najlepszą dla siebie strategię oszczędzając przy tym czas, nerwy i pieniądze,
- dbają o swoje bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

Jak wyglądają takie konsultacje?

Podczas konsultacji porozmawiamy o Waszych potrzebach i oczekiwaniach. Porównamy je z możliwościami rynku, a swoje doświadczenie i wiedzę wykorzystam, aby wskazać Wam możliwe kierunki działania.

Niekiedy planowana transakcja wymaga solidnego przygotowania się – dzięki konsultacjom ze mną dowiesz się o co potrzebujesz zadbać, aby Twoje działania były przemyślane i komfortowe dla Ciebie.

Czy zgodzisz się ze mną, że najgorzej jest zaangażować się i poświęcić swój czas i pieniądze na coś, co nie ma prawa zadziałać? Bardzo często spotykam się z osobami, które tak robią, a gdy po rozmowie ze mną dowiadują się jak wygląda rzeczywistość, żałują straconego czasu i pieniędzy.


Ile to kosztuje?

Konsultacje są bezpłatne.

Jeśli po naszym spotkaniu uznasz, że mogę Tobie w czymś pomóc i chętnie oddelegujesz na mnie część zadań – możesz zlecić mi pracę.

Jeśli po naszym spotkaniu uznasz, że nie potrzebujesz mojej dalszej pomocy – wystarczą mi Twoje referencje z naszej rozmowy.


Organizacyjnie:

Czas trwania konsultacji – 1 godzina zegarowa.

Aby zadbać o Wasz komfort – obowiązuje rezerwacja godziny i terminu.


Jak zarezerwować godzinę na konsultacje?

Napisz do nas: biuro@galeria.nieruchomosci.pl lub na Messenger Galeria Nieruchomości – Spełniamy Mieszkaniowe Marzenia, możesz także skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Lub zadzwoń 536-993-599.

Miejsce konsultacji:

Poznań, ul.Ściegiennego 47

Zapoznaj się też z naszymi referencjami od innych zadowolonych klientów: Opinie

Nasze biuro posiada Gwarancję rzetelności, dowiedź się więcej, na czym to polega i jak z tego skorzystać: Gwarancja rzetelności

Sprawdź jakie korzyści oprócz Gwarancji Rzetelności otrzymasz: Twoje korzyści

Sprawdź czym jest Home Staging i dlaczego jest taki ważny: Home Staging

Napisz do nasz: