Nieruchomość z potencjałem w znanej lokalizacji

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 185 083 PLN, Pow. 298,56 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
298,56 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
7
Lokalizacja:
Tulce , Leśna
Rok budowy:
2001
Liczba kondygnacji:
0
Numer oferty:
S538437
Powierzchnia działki:
1 639 m2
Cena za m2:
3 969 PLN
Nieruchomość z potencjałem w znanej lokalizacji

Bonus w środku opisu - koniecznie przeczytaj całość!!

Jeśli marzysz o tym, by:
- zamieszkać w miejscu, w którym zrealizujesz swoje plany biznesowe nie tracąc przy tym czasu na dojazdy do miejsca pracy,
- chcesz prowadzić biznes w czytelnej i bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji,
- rozważasz zainwestowanie środków w wynajem, to koniecznie zapoznaj się z tą ofertą i umów się już dziś na prezentację, podczas której na własne oczy dostrzeżesz potencjał tej nieruchomości!

Lokalizacja
Tulce to miejscowość w perfekcyjnej lokalizacji - znajduje się pomiędzy Poznaniem, Swarzędzem, Kostrzynem, Kórnikiem i Luboniem. Bezpośrednie graniczenie z Poznaniem sprawia, że stąd wszędzie jest blisko.

Przy prowadzeniu firmy niewątpliwym atutem będzie bliskość A2 i S11, co otrzymasz gratis do tej nieruchomości. Twoi klienci na pewno to docenią, a Ty będziesz mieć kapitalne połączenie w kwestii delegacji lub organizowania podróży.

Nieruchomość
Zabudowa składa się z kilku części:
1. Części mieszkalno-rekreacyjnej 145,82 m2 (centrum budynku):
- salon (69,00 m2) z bezpośrednim wyjściem do zaaranżowanego w bryle budynku ogrodu zimowego (9,90 m2), przez który przechodząc znajdziesz się w ogrodzie (55,00 m2) z pięknymi nasadzeniami i wiekowymi drzewami - tu zorganizujesz najlepsze imprezy, a dodatkowym atutem będzie duży namiot w ogrodzie i bar w salonie.
- kuchnia (10,80 m2),
- pokój (15,36 m2),
- pokój (8,42 m2),
- łazienka (3,45 m2),
- korytarz (4,35 m2),
- dodatkowa powierzchnia składająca się z 24,20 m2, w której znajdziesz pralnię (ok. 4,00 m2), łazienkę (ok. 7,00 m2) z kabiną prysznicową i WC oraz korytarz (ok. 13,20 m2) - tu znajduje się północne wejście do budynku. Przestrzeń możesz dowolnie zmodyfikować - potencjał tej części budynku jest przepotężny.

2. Części biurowo-inwestycyjnej o pow. 111,70 m2 (wschodnia część budynku):
- biuro (17,80 m2),
- 3 pokoje z aneksami kuchennymi (15,00 m2, 16,00 m2, 17,90 m2),
- kuchnia (8,80 m2),
- 2 łazienki (4,30 m2, 4,30 m2),
- 2 WC (3,80 m2, 3,80 m2),
- korytarz (20,00 m2),
- wiatrołap - tu znajduje się wschodnie wejście do budynku. Podobnie, jak w części mieszkalno-rekreacyjnej, tu również możesz bez problemu zmienić układ i przeznaczenie powierzchni.

3. Części warsztatowo-gospodarczej o pow. 41,04 m2, którą spokojnie zaaranżujesz na inne cele, np. garaż dla Twojego samochodu, niezależne mieszkanie z antresolą, biuro.

Dodatkowo otrzymasz:
- 7 miejsc postojowych bezpośrednio obok budynku,
- udziały w drogach wewnętrznych,
- w części mieszkalno-rekreacyjnej budynku znajduje się kotłownia, którą obsługuje firma zewnętrzna.

Wynajem:
Inwestycję można wynajmować według wielu koncepcji, ponieważ potencjał inwestycyjny tej nieruchomości jest przeogromny. Na chwilę obecną bez żadnych ograniczeń i dodatkowych nakładów istnieje możliwość wynajmu całości w przybliżonej miesięcznej kwocie zysku ok. 5.000 zł + opłaty licznikowe, w skład czego wchodzą wszystkie wyżej wymienione w opisie pomieszczenia - co w przeliczeniu rocznym przełoży się na kwotę ok. 60.000 zł zysku z wynajmu.

Oczywiście można poszczególne pomieszczenia wynajmować indywidualnie, bo jest ku temu możliwość i do dyspozycji przyszły właściciel będzie miał potężną część mieszkalną oraz część biurową z sąsiadującymi trzema kawalerkami. Wszystko zależy od potrzeb i kreatywnego spojrzenia nowego właściciela.

Nieruchomość jest idealnie usytuowana pod względem wynajmu dla pracowników wszystkich przyległych firm w samych Tulcach, jak i bezpośrednio sąsiadujących miejscowości. Przyszły właściciel bez najmniejszego problemu wynajmie poszczególne pomieszczenia lub całą powierzchnię jednej firmie lub indywidualnym najemcom. Jeśli byłaby konieczność składowania na przykład materiałów budowlanych, to do dyspozycji jest wyżej wspomniana w opisie 800-metrowa działka tuż obok budynku, co również poza licznymi miejscami parkingowymi przynależnymi do nieruchomości może stanowić dodatkową przestrzeń do parkowania pojazdów.

Bonus:
Decydując się na zakup powyższej nieruchomości o łącznej powierzchni budynku bliskiej 300,00 m2 w cenie otrzymasz niezabudowaną działkę o powierzchni 800,00 m2. W tej chwili działka stanowi teren rekreacyjny, na którym znajduje się murowana wiata z miejscem do grillowania i wypoczynku. W przyszłości, gdy gmina zostanie podłączona do sieci kanalizacyjnej, będziesz mógł dokonać zabudowy tej działki (istnieje możliwość zabudowy wielorodzinnej) lub odsprzedać zyskując kilkaset tysięcy złotych.

Zatem, łączna powierzchnia działki to 1639,00 m2 w tym 800,00 m2, którą możesz indywidualnie zagospodarować.

Perspektywa:
W 2021 r. Państwowe Gospodarstwo Wodne WODY POLSKIE rozpoczynają realizację Zbiornika - Tulce o powierzchni ca 20 ha poprzez spiętrzenie rzeki Męciny od strony ul. Średzkiej. W przyszłości przy zbiorniku zostanie zrealizowana część rekreacyjno - usługowa wraz z infrastrukturą drogową, ścieżkami rowerowymi oraz uzbrojeniem podziemnym. Zbiornik retencyjny będzie kołem zamachowym dla rozwoju Tulec i okolicy (projekt zapory w zdjęciach).

Co otrzymasz:
- nieruchomość dopracowaną pod względem technologicznym (sprzedający i twórca tego obiektu to inżynier, który zadbał o wszystkie kwestie związane z procesem budowy),
- bardzo czytelny i rozpoznawalny adres do prowadzenia biznesu w prężnie rozwijającym się miejscu,
- świetną komunikację - perfekcyjne i ekspresowe połączenie z A2 i S11,
- internet światłowodowy,
- miejsce do prowadzenia firmy + miejsce do życia + tereny rekreacyjne w pobliskiej okolicy,
- kreatywną przestrzeń, którą zaaranżujesz według własnych upodobań (wszystko można zmienić),
- możliwość comiesięcznego dochodu z tytułu wynajmu obecnych pomieszczeń bez inwestowania dodatkowych środków - wszystko masz przygotowane i urządzone dla przyszłych najemców,
- sąsiedztwo dużych zakładów i firm logistycznych w Gądkach (10 minut samochodem), Raben, H&M, Sokołów, a także Fabryka Volkswagen Poznań (15 minut samochodem),
- bliskość potężnej poznańskiej infrastruktury (15 minut samochodem),
- opcję dodatkowego zysku po zabudowie lub sprzedaży działki w Bonusie,
- potencjał inwestycyjny.

Jeśli zatem chcesz poznać bliżej walory tej inwestycji, to koniecznie umów się już dziś!

Cena:
1.185,083 zł - sprzedający jest biznesmenem i jest otwarty na rozmowy ze zdecydowanym klientem.

Kontakt:
Robert Gawroński
tel. 723-898-911- Nasz notariusz udzieli Tobie 30% rabatu na swoje usługi (dotyczy tylko rynku wtórnego),
- W ramach kompleksowej usługi naszego biura - w przypadku zakupu nieruchomości, pomożemy Ci sfinansować zakup kredytem bankowym (nie dotyczy wynajmu).

Z pewnością potrzebujesz teraz obejrzeć nieruchomość osobiście i zadać sporo pytań. Chętnie zabiorę Cię na prezentację i odpowiem na pytania. Zadzwoń.

Если Вы хотите получить подробную информацию о недвижимости или о нашем агентстве недвижимости на своем языке, пожалуйста, обращайтесь по телефону: +48 536-993-641 Ирина Котенко, а также на электронную почту: iryna.kotenko@galeria.nieruchomosci.pl

Z nami otworzysz drzwi do zrealizowania własnych planów i marzeń.

Galeria Nieruchomości
biuro@galeria.nieruchomosci.pl
licencja nr 22651

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail