Działka - Rudnik k/Szamotuł

Działka (Budowlana) na sprzedaż
340 000 PLN , Pow. 1 719 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 719 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Szamotuły
Numer oferty:
S967938
Cena za m2:
198 PLN
Działka - Rudnik k/Szamotuł

Kupujący nie płaci nam prowizji!

Jeśli rozważasz zakup dużej działki, na przykład pod budowę domu, to ta propozycja może Cię zainteresować.

Lokalizacja
Działka znajduje się w miejscowości Rudnik k/Szamotuł (na granicy Pamiątkowo/Rudnik) przy drodze wojewódzkiej nr 184 (trasa Poznań-Szamotuły). W kwestii lokalizacji i połączeń z innymi rejonami Wielkopolski i regionami kraju Pamiątkowo posiada mnóstwo atutów. Stąd do Szamotuł będziesz mieć zaledwie 5 minut samochodem, natomiast do Poznania przedostaniesz się drogą krajową nr 92 w ok. 30 minut. Jeśli zależy Ci na dobrym połączeniu z innymi miejscami w Polsce, to Pamiątkowo posiada również świetne połączenie z S11, gdzie dotrzesz samochodem w ok. 15 minut oraz A2 w odległości ok. 25 minut. Ponadto, przez Pamiątkowo przebiega linia kolejowa nr 351 Poznań Główny - Szczecin Główny i znajduje się tu przystanek kolejowy.

Infrastruktura
Tuż obok w Pamiątkowie do dyspozycji będziesz mieć: Dino, Lewiatan, Sklep Czerwony Borzych, Restauracja Manufaktura 13, Food Truck Dobry Smak, Szkoła Podstawowa, Studio Urody Ell-Studio, Kaplica Matki Bożej Różańcowej, Park Dworski oraz plaża nad jeziorem pamiątkowskim. Po sąsiedzku znajduje się: Pamiątkowo Przecław, Lulinek, Witoldzin, Cerekwicę, a przede wszystkim Szamotuły, gdzie znajdziesz wszystko co niezbędne do życia.

Działka
Działka posiada powierzchnię 1.719,00 m2, znajduje się na płaskim terenie i posiada kształt prostokąta. Wjazd znajduje się od strony północno-zachodniej. Dojazd do bramy jest aktualnie utwardzoną drogą polną (zaledwie kilkanaście metrów od drogi asfaltowej - dojazd przedstawiony na zdjęciach). Działka ogrodzona jest płotem panelowym z podmurówką, a tuż przy bramie wjazdowej umiejscowiona została skrzynka elektryczna. Wokół działki znajdują się aktualnie pola. Działka nie znajduje się na obszarze MPZP. Wniosek o przyłączenie wody został złożony. 

Pomiędzy drogą, a działką znajduje się chodnik/droga rowerowa w kierunku centrum Pamiątkowa oraz w kierunku Szamotuł.

Jeśli zatem poszukujesz dużej działki w tej lokalizacji i zależy Ci na dobrym połączeniu z innymi miejscowościami, to zadzwoń i porozmawiajmy.

Cena
340.000 zł - do negocjacji

Kontakt
727-919-947 - Monika Gawrońska

- Nasz notariusz udzieli Tobie 30% rabatu na swoje usługi,
- W ramach kompleksowej usługi naszego biura - w przypadku zakupu nieruchomości, pomożemy Ci sfinansować zakup kredytem bankowym (nie dotyczy wynajmu).

Z pewnością potrzebujesz teraz obejrzeć nieruchomość osobiście i zadać sporo pytań. Chętnie zabiorę Cię na prezentację i odpowiem na pytania. Zadzwoń.

Z nami otworzysz drzwi do zrealizowania własnych planów i marzeń.

Galeria Nieruchomości
biuro@galeria.nieruchomosci.pl
licencja nr 22651

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail