; 146346605824536

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na Grunwaldzie

Mieszkanie na sprzedaż
524 000 PLN , Pow. 66,42 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
66,42 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Poznań Grunwald , Jeleniogórska
Rok budowy:
2022
Piętro:
1 na 5
Numer oferty:
S582466
Cena za m2:
7 889 PLN
Nowe 3-pokojowe mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie

Chcesz urządzić mieszkanie we własnym stylu? Dobrze trafiłeś! Oto przestronne mieszkanie w standardzie deweloperskim do obioru w 2023  roku!

LOKALIZACJA


Osiedle Bliski Marcelin mieścić się będzie na ulicy Jeleniogórskiej 14 w dzielnicy Grunwald, gdzie intensywnie rozwija się infrastruktura. W najbliższej okolicy mieszczą się liczne placówki usługowe, pocztowe, edukacyjne i medyczne. Nie brakuje również sklepów i placówek gastronomicznych. W wolnych chwilach możesz wybrać się do jednej z kilku restauracji. Dostęp do linii tramwajowych oraz autobusowych ułatwi Ci sprawny dojazd do centrum Poznania, bez stania w korkach. Komunikacją miejską zajmie to tylko 25 minut! Dodatkowym atutem, dla osób kochających przyrodę i chcących odetchnąć świeżym powietrzem, jest Lasek Marceliński oddalony zaledwie 900 m od osiedla Bliski Marcelin. Znajduje się tam wiele ścieżek zarówno dla spacerowiczów, jak i miłośników wycieczek rowerowych. Ogromną atrakcją, w szczególności dla najmłodszych mieszkańców, będzie znajdujące się niedaleko osiedla centrum rozrywki dla dzieci, place zabaw, a także Stadion Miejski, gdzie cyklicznie odbywają się wydarzenia sportowe. Jeśli jesteś fanatykiem sztuki, dobrą opcją dla Ciebie będzie kino, teatr czy muzeum. W wolnej chwili możesz skorzystać też z siłowni, czy Jump Areny.

MIESZKANIE

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,42 m2 z balkonem, znajdujące się na 1 piętrze. Budynek przystosowany jest dla osób starszych i niepełnosprawnych - posiada windę. Na powierzchnię składa się:
- przestronny hol (10,27 m2),
- salon (19,13 m2),
- 2 pokoje (9,02 m2 i 10,42 m2)
- kuchnia (6,07 m2)
- łazienka (5,14 m2)
- toaleta (1,98 m2).1
- pom. gosp. (1,87 m2)

Do powierzchni dodatkowej przynależy balkon (4,2 m2) wychodzący z salonu na stronę północną. Do każdego mieszkania przynależne jest obowiązkowe miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Mieszkanie posiada ogrzewanie miejskie i okna PCV. Doprowadzona jest także instalacja internetowa i telewizyjna. Teren osiedla jest chroniony, posiadający monitoring.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą - skontaktuj się z nami!
KONTAKT
tel. 727919947 - Monika Gawrońska- Nasz notariusz udzieli Tobie 30% rabatu na swoje usługi (dotyczy tylko rynku wtórnego),
- W ramach kompleksowej usługi naszego biura - w przypadku zakupu nieruchomości, pomożemy Ci sfinansować zakup kredytem bankowym (nie dotyczy wynajmu).

Z pewnością potrzebujesz teraz obejrzeć nieruchomość osobiście i zadać sporo pytań. Chętnie zabiorę Cię na prezentację i odpowiem na pytania. Zadzwoń.

Z nami otworzysz drzwi do zrealizowania własnych planów i marzeń.

Galeria Nieruchomości
biuro@galeria.nieruchomosci.pl
licencja nr 22651

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail