Po co ten blog?

Po co ten blog?

Coraz więcej bardzo dobrych agentów i biur stawia na edukację klientów. Coraz więcej pisze się o praktykach rynku nieruchomości, pracy pośrednika, usługach pośrednictwa, umowach, czy prowizjach. O tym, co dobre dla klienta i o tym co niekorzystne.

W pracy mojego biura, ciągle jestem świadkiem niewiedzy i dokonywania na jej bazie błędnych decyzji przez uczestników rynku nieruchomości. Błędnych, ponieważ osoby, które te decyzje podjęły – tracą na tym czas, pieniądze i nerwy.

Ten blog jest zatem skarbnicą wiedzy, która ma na celu pokazać różne opcje, formy, możliwości i zaproponować to, co jest dla Ciebie drogi czytelniku najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Ma być Twoją encyklopedią, gdy staniesz przed koniecznością dokonania wielu trudnych decyzji na drodze sprzedaży lub kupna nieruchomości.

Dzielę się z Tobą swoją wiedzą, a doświadczeniem nie tylko moim.

Najlepsze dla Ciebie rozwiązania wdrażam w naszym biurze. Jeśli zatem nie masz czasu, lub zwyczajnie nie chce Ci się czytać, ale chcesz podjąć tylko te najlepsze dla Ciebie decyzje, poproś jednego z naszych doradców o pomoc.

Owocnej lektury.

Monika Gawrońska


Właściciel Biura


Galeria Nieruchomości Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane posty

Compare

Wpisz swoje słowo kluczowe