Referencje

Ewa S.
Z przyjemnością polecam współpracę z biurem Galeria Nieruchomości. Korzystałam z usług Pani Moniki Gawrońskiej przy sprzedaży mieszkania. Podejście Pani Moniki oraz całego zespołu (włączając Fotografa i Home Stagerkę) jest niezwykle rzetelne. Sam proces sprzedaży jest jasny, klarowny, wszystkie warunki szczegółowo omówione. Pani Monika jest konkretna, niesamowicie dobrze zorganizowana, przygotowana na każdą ewentualność, doskonale zna specyfikę branży i wie jak się po niej poruszać, rozumie potrzeby Klienta, posiada cenne zdolności negocjacyjne. Od Sprzedającego odchodzi ciężar załatwiania spraw formalnych - biuro zajmuje się tym od A do Z. Dużym plusem jest komunikacja – byłam na bieżąco informowana o potencjalnych Klientach. Do Pani Moniki mogłam dzwonić z każdą rozterką i zawsze znalazła się rozsądna odpowiedź. Dodam, że Pani Monika jest osobą empatyczną i pozytywnie nastawioną do życia, stąd praca przebiegła w przyjemnej atmosferze :) Firma jest wiarygodna, solidna i godna zaufania. Polecam serdecznie

Mirosława C.
Polecamy firmę Galeria Nieruchomości reprezentowaną przez Monikę Gawrońską. Jesteśmy pełni uznania za działania przy pośrednictwie w sprzedaży mieszkania. Z tak dynamicznie i aktywnie działającym pośrednikiem jeszcze się nie spotkaliśmy. Wszelkie formalności prawne i administracyjne były załatwiane przez firmę p. Gawrońskiej. Sprzedaż mieszkania została zrealizowana w przewidywanym wcześniej czasie. POLECAMY!

Ewa D.
Pełen profesjonalizm, zaangażowanie. Pani Monika Gawrońska to właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecam.


Beata T.
Pani Monika bardzo się zaangażowała w sprzedaż mojego mieszkania. Zadbała o bezpieczeństwo transakcji kupna-sprzedaży a to było dla mnie niezwykle ważne. Polecam współpracę z tym biurem!


M.

Wystawiając pierwszą ocenę przecieram szlak, ale warto. Zakupiłem mieszkanie z pomocą tego biura, współpracując z p. Adrianem. 
Zanim współpraca rozwinęła się na dobre, od początku kontakt był bardzo dobry.
Czy mailowo czy telefonicznie - p. Adrian był praktycznie zawsze dyspozycyjny. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy problemów na etapie zakupowo-kredytowym służył pomocą i działał od razu bez zwłoki. 
Drobne przeoczenia się zdarzały, jednak są one pomijalne, ponieważ nie myli się ten, kto nic nie robi, a p. Adrian był równo i mocno zaangażowany we współpracę od etapu poszukiwania mieszkania do dnia jego odbioru.
Polecam taką współpracę każdemu poszukującemu mieszkania! 

Volodymyr B.
Przebywając za granica, mialem przyjemnosc powierzyc sprzedaz wszystkich swoich nieruchomosci w Polsce Pani Edycie Pilat. Bardzo bym chciał podzielić się doświadczeniem. Pani Edyta Piłat pracująca w Galerii Nieruchomości jest bardzo kompetentna osoba i przekracza wszystkie oczekiwania. Sytuacje nie standardowe nie zaskoczą Panią Edytę, a rozwiązanie będzie na czas. Opieka posprzedażowa jest czymś oczywistym, profesjonalizm i silna prokliencka postawa. Bardzo polecam!

Aga F.
Jestem pod ogromnym wrażeniem nie tylko profesjonalizmu wykonanych usług, ale również sposobu komunikacji z klientem. Sprzedaliśmy z mężem mieszkanie w 2 dni! Otrzymaliśmy pomoc na każdym etapie sprzedaży, nie martwiłam się o przebieg procesu, ani o kontakt w kupcem. Wszystko przebiegło sprawnie i miłej atmosferze (co dla mnie ma ogromne znaczenie).
Polecam, polecam, polecam.

Katarzyna K.
Z firmą Galeria Nieruchomości nawiązałam współpracę przy okazji sprzedaży swojego mieszkania. Pan Adrian trafił na moją ofertę w trakcie szukania mieszkania dla swoich klientów. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że mam do czynienia z profesjonalną firmą. Umowę rezerwacyjną podpisaliśmy już po drugim spotkaniu, a w kolejnych dwóch tygodniach transakcja została sfinalizowana u notariusza. Pan Adrian zadbał o wszelkie formalności, dokumenty, umowy, tak aby cała procedura kupna i sprzedaży przebiegła bezstresowo dla obu stron.
Dziękuję i życzę dalszych sukcesów!

Jan F.
Po nieudanej realizacji umowy z jednym z poznańskich Biur Nieruchomości, dotyczącej pośrednictwa w sprzedaży domu postanowiłem zawrzeć podobną, tym razem z poważniejszym biurem i tak trafiłem na Galerię Nieruchomości. Realizację zawartej przeze mnie Umowy powierzono Panu Adrianowi Olczak. Jego zaangażowanie i profesjonalizm zasługuje na wyjątkowo wysoką ocenę. Był w stałym kontakcie ze mną i z potencjalnymi kupującymi, co zaowocowało szybkim pozyskaniem kupca domu i finalizacją sprzedaży. Również Jego dodatkowa pomoc w realizacji wszystkich formalności związanych z aktem kupna-sprzedaży, jest godna najwyższej pochwały. Właśnie tak znakomita realizacja Umowy z Galerią Nieruchomości zobligowała mnie do zawarcia kolejnej, tym razem na pomoc i pośrednictwo związane z poszukiwaniem i zakupem mieszkania. Ponownie zadanie to powierzono Panu Adrianowi i ponownie spisał się znakomicie. Mieszkanie w b.ładnym stanie i korzystnej cenie wyszukał b.szybko. Pomógł również poprowadzić całą wymaganą procedurę dokumentacyjną.
Zatem zachęcam poszukujących rzetelnej firmy doradczej i pośredniczącej w kupnie-sprzedaży nieruchomości....zaangażujcie Galerię Nieruchomości z Poznania.

Michał C.
Kupiłem dom, a całość prowadził Pan Adrian Olczak. Wszystko przebiegło sprawnie i w milej atmosferze. Pan Adrian zawsze odbierał telefon i był dyspozycyjny oraz pomocny w razie pytań z mojej strony czy też wątpliwości.

Mateusz S.
Najpierw szczegółowa analiza nieruchomości, następnie pomoc w prowadzeniu negocjacji, a na koniec sprawna finalizacja transakcji. Słowem - polecam! Pan Adrian zaopiekował się wszystkim, całość poprowadzona bardzo sprawnie!

Anna G.
Zależało mi na bardzo szybkiej sprzedaży mieszkania, a także na tym, żeby ktoś zajął się tym za mnie, ponieważ nie mieszkam na miejscu. Podpisałam umowę z Galerią Nieruchomości dzień po świętach Bożego Narodzenia, a po' dwóch tygodniach miałam już kupca. Moja rola sprowadzała się głównie do złożenia kilku podpisów, nie musiałam się absolutnie o nic martwic. Nie myślałam, że sprzedaż mieszkania może być tak łatwa, szybka i przyjemna ;)

Anita F.
Bardzo dziękujemy za pomoc w spełnieniu naszych marzeń w postaci własnych czterech kątów. Spotkaliśmy się z życzliwością, uczciwością i pełnym profesjonalizmem co było miłym zaskoczeniem w porównaniu do poprzednich doświadczeń z innymi biurami nieruchomości. Nieocenione było także zaangażowanie Pani Moniki w zakresie pomocy w otrzymaniu kredytu. Z jej pomocą cały proces przebiegł bezproblemowo i w bardzo szybkim tempie. Z całego serca mogę polecić to biuro nieruchomości.

Alina L.
Rewelacja! Skutecznie, profesjonalnie i szybko! Polecam :)

Karol K.
Polecam, prawdziwi profesjonaliści, w 2-3 tyg. sprzedali moje mieszkanie.

Adrianna K.
Gorąco polecam, świetna i fachowa obsługa, pełen profesjonalizm i skuteczność, jeśli masz jakieś problemy związane z nieruchomościami to juz znasz adres, pod który bez chwili zastanowienia można się zgłosić.

Magda L.
Polecamy firmę Galeria Nieruchomości reprezentowaną przez Monikę Gawrońską. Jesteśmy pełni uznania za działania przy pośrednictwie w sprzedaży mieszkania. Z tak dynamicznie i aktywnie działającym pośrednikiem jeszcze się nie spotkaliśmy. Wszelkie formalności prawne i administracyjne były załatwiane przez firmę p. Gawrońskiej. Sprzedaż mieszkania została zrealizowana w przewidywanym wcześniej czasie. POLECAMY!

Krystyna T.
Jestem pełna podziwu dla Pani Moniki! Jej pomoc i profesjonalizm sprawiły, że mieszkanie sprzedało się w ekspresowym tempie! A zaangażowanie wykracza poza wszelkie oczekiwania.
Gorąco polecam usługi świadczone przez firmę Galeria Nieruchomości.

Hanna P.
Gorąco polecam profesjonalną, rzetelną firmę Galeria Nieruchomości.
Próbowałam sprzedać mieszkanie przez 3 lata, korzystając z różnych biur. Dopiero Pani Monika Gawrońska wykazując pełne zaangażowanie i dla mnie niekonwencjonalne podejście sprawiła, że UDAŁO SIĘ. Pani Monika zaraża optymizmem, radością i wiarą, że na pewno właśnie się UDA. Przekonała mnie, że jest to możliwe. Czułam się w pełni „zaopiekowana”. Serdecznie za wszystko dziękuję i życzę równie owocnych transakcji.

Natalia S.
Zdecydowanie polecam współpracę z Galerią Nieruchomości prowadzoną przez Panią Monikę Gawrońską! Miałam przyjemność korzystać z jej usług, gdy szukałam najemcy do własnego mieszkania. Udało się to już podczas pierwszego dnia pokazowego!! po tym, jak P. Monika zamieściła ogłoszenie okazało się, że jest kilka osób zainteresowanych wynajmem, gdzie wcześniej mieszkanie stało kilka miesięcy puste. Podsumowując, współpraca była wymarzona – sprawna, rzetelna i w przyjemnej atmosferze.

Wiktor P.
Wybór Pani Moniki na doradcę kredytowego był naszym strzałem w dziesiątkę :) przez całą procedurę wyboru kredytu oraz jego uruchomienia Pani Monika wykazywała się profesjonalizmem oraz sumiennym podejściem do sprawy. Każdy trudny do zrozumienia bankowy bełkot potrafiła wytłumaczyć tak, że wszystko stawało się proste i klarowne. Zdecydowanie polecam i jeśli zajdzie taka potrzeba, na pewno z żoną wrócimy :)

Mirosława B.
Przedstawiciel biura nieruchomości wykazał się profesjonalnym podejściem do transakcji sprzedaży i zalupu mieszkania w Tulcach przy ul. Rumiankowej. Osoba godna polecenia. Wszystko przebiegło sprawnie, Pani bardzo miła i uczynna. Polecam.


Anita F.
Bardzo dziękujemy za pomoc w spełnieniu naszych marzeń w postaci własnych czterech kątów. Spotkaliśmy się z życzliwością, uczciwością i pełnym profesjonalizmem co było miłym zaskoczeniem w porównaniu do poprzednich doświadczeń z innymi biurami nieruchomości. Nieocenione było także zaangażowanie Pani Moniki w zakresie pomocy w otrzymaniu kredytu. Z jej pomocą cały proces przebiegł bezproblemowo i w bardzo szybkim tempie.
Z całego serca mogę polecić to biuro nieruchomości.

Maria K.
Z czystym sumieniem polecam pana Adriana Olczaka i Galerię Nieruchomości - w trudnym pandemicznym czasie pomogli nam ze sprzedażą mieszkania. Pan Adrian zajął się wszystkim od A do Z, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Lidia I.
Dzięki pani Monice uzyskałam pełną wiedzę na temat sprzedaży mieszkań na rynku nieruchomości. Informacje były rzetelne. Polecam korzystanie z usług agencji Galerii Nieruchomości.

Dajana B.
Kiedy zdecydowałam się na sprzedaż mieszkania nie zakładałam współpracy z pośrednikami. Moje dotychczasowe doświadczenia nie były pozytywne: poprawianie umów, niekompletność informacji. Nie bardzo też rozumiem schemat współpracy polegający na płaceniu prowizji jako osoba kupująca lub najemca mieszkania, a w takiej formie najczęściej miałam nieprzyjemność współpracować.
W momencie, w którym wystawiłam swoje mieszkanie na sprzedaż pani Natalia była jedną z pierwszych osób które do mnie zadzwoniły. Jednak liczba telefonów od pośredników była tak duża, że tylko zniechęciłam się do współpracy z kimkolwiek. Telefon dzwonił kilka razy dziennie i byłam zmęczona ciągłym jego odbieraniem. Jednocześnie, zanim zdecyduję się na współpracę, chciałam zobaczyć jaki w ogóle będzie odzew sprzedaży mieszkania i czy uda się je sprzedać bez pośredników. Mieszkam poza Poznaniem, miałam nadzieję, że uda się szybko załatwić sprawę.
Pani Natalia od początku zapadła mi w pamięć - dbała o spójność komunikacji, zgodnie z moją prośbą szybko z kontaktu telefonicznego przeszłyśmy na kontakt mailowy. Przed spotkaniem się otrzymałam umowę oraz zostały mi wyjaśnione wszystkie wątpliwości. Byłam także sceptycznie nastawiona do umowy na wyłączność. Zdecydowałam się więc na spotkanie, które miało zadecydować o dalszej współpracy.
Pani Natalia jako jedyna wejściu do mieszkania nie zdecydowała się na rozejrzenie się po nim od razu i wyrażenie swojej opinii (mieszkanie w stanie do odświeżenia) tylko usiadła z nami i zaczęła rozmowę. Najpierw zostaliśmy zapytani o nasze oczekiwania, o to jak wyobrażamy sobie współpracę i co jest dla nas najważniejsze przy zakupie. Zostaliśmy także zapytani o to, jakie mamy podejście do pobierania prowizji od kupującego i tutaj zostałam miło zaskoczona. Okazało się, że Galeria Nieruchomości nie pobiera prowizji od kupującego, ponieważ wychodzą z założenia że to my jesteśmy ich klientem. Jeśli osoba kupująca szuka mieszkania na własną rękę to jaki jest powód pobierania od niej opłaty za to, że chce kupić mieszkanie, które samodzielnie znalazła w ogłoszeniach? Uważam, że to jest bardzo duży walor dla osoby potencjalnie zainteresowanej zakupem. Poza tym od razu mamy jasne zasady: klientem jesteśmy my i wtedy nie mam poczucia, że pośrednik pracuje dla dwóch różnych stron. Natomiast umowa na wyłączność sprawia, że to konkretne biuro ma za zadanie sprzedaż mieszkania i mam większą kontrolę nad tym, kto się tam pojawia.
Nie muszę chyba dodawać, że sposób w jaki została przeprowadzona rozmowa od razu przesądził o tym, że od razu zdecydowaliśmy się na współpracę. Dzięki temu spadł ze mnie ciężar odbierania telefonów, robienia zdjęć i wystawiania ogłoszenia i co najważniejsze prezentowania mieszkania i umawiania się z zainteresowanymi. Mniej więcej raz w tygodniu otrzymywałam informację na jakim etapie jest sprzedaż, czy są zainteresowani i czy warto manipulować ceną.
W momencie kiedy zaczęliśmy finalizować sprzedaż wszystkie dokumenty ze spółdzielni czy z urzędu zostały pozyskane przez panią Natalię. Naszym jedynym zadaniem było tak naprawdę przejrzenie umowy notarialnej oraz przyjechanie na akt i przekazanie mieszkania.
Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy, ponieważ czułam się zaopiekowana na każdym etapie. Pani Natalia w bardzo rzetelny sposób podchodzi do swojej pracy także jedyne co mogę w tej sytuacji zrobić to polecić Galerię Nieruchomości :)

Karolina M.
Współpraca p. Natalia Chruściel na wysokim poziomie. Sprawnie przeprowadzona wspólna transakcja!

Fabrizio F.
Natalia załatwiła nasze nietypowe zlecenie szybko, profesjonalnie i skutecznie. Wielkie dzięki. Będziemy Cię polecać:)

WSPON Poznań
Z wyrazami uznania dla Moniki Gawrońskiej - członka Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.
Polecamy współpracę i życzymy powodzenia.

Łukasz L.
Polecam współpracę z Panią Natalią Chruściel za profesjonalizm, zaangażowanie i współpracę z klientem.

Mada
Właścicielka ma duże serce. Dziękuję. Polecam serdecznie

Lidia W.
Przedstawiciel Galerii Nieruchomości bardzo życzliwy, miły. Pomaga bardzo dobrze w wykonaniu wszelkich spraw dotyczących sprzedaży mieszkania.

Falcon B. P.
Współpraca przebiegła w pełni profesjonalnie, w miłej atmosferze. Godne polecenia.