Zatrudnij fachowca do zakupu swojej nieruchomości

Zastanawiasz się nad zakupem swojej wymarzonej nieruchomości, czy już jesteś w trakcie poszukiwań?


Wiemy, że proces zakupu wymarzonego mieszkania lub domu jest bardzo czasochłonny, oraz niepewny. Nasi klienci najczęściej zadają nam następujące pytania:

 • Czy mam jak sfinansować zakup, czy dostanę kredyt?
 • Dlaczego oferty, na które trafiam w internecie są tak bardzo nie precyzyjne?
 • A widziała Pani to mieszkanie? Jest w trzech biurach i w każdym ma inną cenę i metraż, to ile w końcu to mieszkanie kosztuje i ile ma metrów?
 • Dlaczego niektórzy pośrednicy chcą od nas prowizję za samo pokazanie mieszkania?
 • Co mogę zrobić aby być pewną/pewnym, że kupuję nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym jak i prawnym?
 • Poszukanie wymarzonego mieszkania w tym tłumie „dziwnych” ofert graniczy z cudem.

Wiemy z jakimi obawami i dyskomfortem się zmagasz. Mamy też dobrą wiadomość – zawsze możesz do poszukiwań wymarzonego mieszkania lub dom zatrudnić nas.

Sprawdź co zyskasz zatrudniając nas do zakupu Twojej wymarzonej nieruchomości:

 1. Oszczędzisz czas i nerwy - za Ciebie dokonamy czasochłonnego przeglądu rynku w poszukiwaniu najlepszej dla Ciebie nieruchomości.
 2. O nowościach na rynku dowiesz się zanim się na nim pojawią – mamy dostęp do niepublikowanych jeszcze ofert.
 3. Oglądaj tylko te nieruchomości, które spełniają Twoje potrzeby – a ich weryfikacją przed prezentacją zajmiemy się my.
 4. Zyskasz swojego człowieka od zadań specjalnych, czyli osobę od negocjacji i ustalania warunków transakcji zgodnie z Twoimi potrzebami.
 5. Poczujesz się bezpiecznie – sprawdzimy stan prawny nieruchomości i zadbamy o potrzebne dokumenty.
 6. Zaoszczędzisz pieniądze – nasi klienci mają 30% zniżki u naszego notariusza.
 7. Kupisz wygodnie – będziemy Cię reprezentować przed innymi biurami, właścicielami nieruchomości, w rozmowach z urzędami i notariuszem, a nasz doradca kredytowy załatwi za Ciebie wszystkie formalności w banku i pomoże uzyskać kredyt.
 8. Zyskasz wsparcie również po transakcji – pomożemy nie tylko w znalezieniu wymarzonej nieruchomości, ale też w jej przejęciu, przepisaniu liczników, zadbaniu o formalności pozakupowe.
 9. Podpiszesz tylko jedną dopasowaną do Twoich potrzeb umowę pośrednictwa – zamiast kilku umów oferowanych przez przypadkowych pośredników na prezentacjach.
 10. Zapłacisz tylko jedno wynagrodzenie dla pośrednika, adekwatne do pracy jaką dla Ciebie wykonamy i korzyści jakie odniesiesz dzięki naszej pracy. (Osoby, które spotkały się z obowiązkiem podpisania umowy pośrednictwa przed obejrzeniem nieruchomości i zobowiązania się do zapłacenia wynagrodzenia dla Agenta prowadzącego ofertę docenią to rozwiązanie).

Najczęstsze pytania do naszej usługi:

 1. Ile ona kosztuje? Odpowiedź: To zależy od rodzaju poszukiwanej nieruchomości, czasu, budżetu i ogólnie trudności zadania. Nasze wynagrodzenie ustalamy indywidualnie po pierwszym spotkaniu zapoznawczym.
 2. Jak możemy zacząć? Odpowiedź: Na początek zadzwoń 536-993-599 lub napisz biuro@galeria.nieruchomosci.pl i wyraź wolę rozmowy na temat Twoich potrzeb i oczekiwań. Każdą współpracę zaczynamy od pierwszego spotkania zapoznawczego, podczas którego porozmawiamy o zleceniu. Następnie ustalimy zakres naszych obowiązków, ustalimy wynagrodzenie adekwatne do zlecenia. Podpiszemy umowę pośrednictwa i działamy!
 3. Czy pierwsze spotkanie jest zobowiązaniem do podpisania umowy? Odpowiedź: Nie, pierwsze spotkanie ma dać nam odpowiedzi na wiele pytań i pozwolić ocenić, czy chcemy ze sobą współpracować, oraz na jakich warunkach. Dopiero podpisanie umowy, które może nastąpić też na drugim spotkaniu jest zobowiązaniem dla obu stron do współpracy.

Na wszystkie pozostałe pytania odpowiemy podczas spotkania, czekamy więc, na kontakt od Ciebie:

Telefon: 536-993-599

E-mail: biuro@galeria.nieruchomosci.pl

Zapoznaj się też z naszymi referencjami od innych zadowolonych klientów: Opinie

Przeczytaj jeszcze jak my (właściciele Galerii) zostaliśmy oszukani wiele lat temu przez niekompetentnego pośrednika, a było to w czasie gdy szukaliśmy domu dla naszej rodziny, byliśmy na Twoim miejscu - to tamte wydarzenia sprawiły, że teraz tak dobrze rozumiemy naszych klientów i tak bardzo dbamy o wysoką jakość naszych usług: Nasza historia

Umów się na bezpłatne konsultacje: Bezpłatne konsultacje

Możesz też napisać do nas tutaj:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.