Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości

9 korzyści, dla których warto z nami sprzedawać

Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo na każdym etapie. Podczas podpisywania umowy przedwstępnej, przenoszącej własność i w trakcie finalizacji transakcji. Wiemy ile pułapek czeka na Ciebie po drodze, dlatego zbadamy stan prawny Twojej nieruchomości, pomożemy naprawić ewentualne problemy, które mogłyby przeszkodzić w sprzedaży, sprawdzimy dokładnie kupującego i jego wypłacalność. Będziemy nadzorować proces kredytowania zakupu Twojej nieruchomości.
  Zaoszczędzimy Twój czas. Zajmiemy się wszystkimi sprawami związanymi z transakcją od momentu przyjęcia nieruchomości do sprzedaży, aż do wydania jej nowym właścicielom. Przyjmiemy na siebie liczne telefony i zapytania.
  Zaoszczędzimy Twoje pieniądze. Zainwestujemy za Ciebie w konieczne zabiegi marketingowe i promocyjne, załatwimy wszystkie formalności, użyjemy swoich umiejętności sprzedażowych oraz negocjacyjnych i osiągniemy nasz wspólny cel!
  Dajemy Ci poczucie komfortu i pełną kontrolę nad procesem sprzedaży. W ustalony z Tobą sposób i w ustalonym czasie, otrzymasz raport podsumowujący nasze działania i efekty współpracy. Jesteśmy do Twojej codziennej dyspozycji.
  Nie musisz składać oferty w wielu biurach.
Mając ofertę u nas, to tak jakby była ona we wszystkich współpracujących biurach nieruchomości w Poznaniu i okolicach. Należymy do organizacji „Współpracuję” utworzonej przez Biura Nieruchomości. Jak pięknie byłoby, gdyby nie było konieczności spotykania się ze wszystkimi pośrednikami w mieście, prawda? 
  Nasze działania dostosowujemy do Twojej sytuacji życiowej i planów dotyczących sprzedaży. Twoje potrzeby będą dla nas drogowskazem do dalszej pracy, a cały proces sprzedaży musi być do nich dostosowany. 
  Podniesiemy rangę Twojej nieruchomości i zainteresowanie nią. Sprawimy, że pozytywnie wyróżni się na arenie ofert. Znajdziemy, podkreślimy i wypromujemy jej atuty. Dzięki nam Twoja nieruchomość stanie się dziełem sztuki, m.in. poprzez przygotowanie nieruchomości do sprzedaży i profesjonalną sesję zdjęciową z home staging`iem. Sprawdź co to Home Staging: Home Staging
  Gwarantujemy komfortowe i rzetelne przeprowadzenie całego procesu sprzedaży Twojej nieruchomości. Zapewnia to pełne zaangażowanie profesjonalistów z konkretnej dziedziny. Tradycyjny model, w którym jeden doradca klienta zajmuje się wszystkim, to przeszłość. W Galerii Nieruchomości każdy ma swoje zadania, w których się specjalizuje.
  Cenimy Twoją prywatność. Przyprowadzimy wyłącznie klientów zainteresowanych zakupem Twojej nieruchomości oraz zorganizujemy Dni Pokazowe ograniczając ilość prezentacji. Już nie musisz odpowiadać setny raz na pytanie „dlaczego Pan/Pani sprzedaje, skoro tak super się tu mieszka?”Poniżej przykładowe 13 etapów, którymi powinieneś zająć się sprzedając swoją nieruchomość.
Dzięki współpracy z pośrednikiem, ograniczysz ich ilość zaledwie do trzech.
Wydaje się oczywistym, że wszystkie biura nieruchomości powinny ze sobą współpracować, jednakże realia są zupełnie inne i wiele biur odmawia tej współpracy.

Dla nas współpraca jest ważna i niesie korzyści dla naszych klientów, dlatego:

Galeria Nieruchomości należy do organizacji "Współpracuję" utworzonej przez biura nieruchomości, które dobro swoich klientów przedkładają ponad własne benefity, wspierając się w poszukiwaniu potencjalnych nabywców Twojej nieruchomości.
Ponadto, należymy do systemu MLS. Jest to system wymiany ofert pomiędzy biurami nieruchomości. Należą do niego tylko biura spełniające określone kryteria i utrzymujące najwyższe standardy pracy.

Czy jesteś gotowy zaufać profesjonaliście, który poprowadzi cały proces sprzedaży Twojej nieruchomości krok po kroku, tak aby osiągnąć Twój cel?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, to przyjdź do nas na spotkanie.
Podczas spotkania poznamy się bliżej, skonfrontujemy Twoje cele z naszym sposobem działania. Dzięki nam, otworzysz przed sobą drzwi do nowego i lepszego etapu sprzedaży Twojej nieruchomości.

Pamiętaj! 

Podczas spotkania powinni być obecni wszyscy właściciele nieruchomości, a także wszystkie osoby decyzyjne.
Rozmowa o sprzedaży Twojej nieruchomości jest dla Ciebie i dla nas bardzo ważna, dlatego wyłącz telefon i poproś, by nikt nam nie przeszkadzał.
Przygotuj listę pytań i wątpliwości, tak abyśmy przed podjęciem decyzji o współpracy poruszyli wszystkie ważne dla Ciebie kwestie.

Ile to kosztuje?

SPOTKANIE Z DORADCĄ JEST BEZPŁATNE.

Usługę sprzedaży Twojej nieruchomości wycenimy w trakcie spotkania, kiedy poznam przedmiot oferty, dotychczasową drogę sprzedaży, ostateczną cenę ofertową, Twoje plany i główny cel sprzedaży (np. szybkość sprzedaży, utrzymanie ceny).

Podczas spotkania doradca opowie, jak pracuje, zaplanuje wstępne działania, a następnie wymienimy się odczuciami i wycenami. Jeśli nasza propozycja przekroczy Twoje oczekiwania, bierzemy pod uwagę inne rozwiązania.

Przy ustalaniu wynagrodzenia uwzględniamy również skuteczne polecenia.

Zależy nam na obustronnym zadowoleniu. 

Możesz skorzystać z formularza poniżej i zgłosić swoją nieruchomość do sprzedaży lub skontaktuj się z nami w najbardziej wygodny dla Ciebie sposób.


biuro@galeria.nieruchomosci.pl tel. +48 536-993-599 ul. Ściegiennego 47, Poznań

Zapoznaj się też z naszymi referencjami od innych zadowolonych klientów: Opinie

Nasze biuro posiada Gwarancję rzetelności, dowiedź się więcej, na czym to polega i jak z tego skorzystać: Gwarancja rzetelności

Sprawdź jakie korzyści oprócz Gwarancji Rzetelności otrzymasz: Twoje korzyści

Sprawdź czym jest Home Staging i dlaczego jest taki ważny: Home Staging

Umów się na bezpłatne konsultacje: Bezpłatne konsultacje

Napisz do nas: