Home Staging

Czym jest Home Staging (HS) i sesja zdjęciowa?

Home Staging i profesjonalna sesja zdjęciowa mają na celu zainteresować Twoją nieruchomością jak największą liczbę potencjalnych klientów, co przełoży się na sprzedaż Twojej nieruchomości za możliwie jak najwyższą cenę.

W czasach rosnącej konkurencji wśród ofert i coraz większej świadomości konsumentów - profesjonalny HS i profesjonalna sesja zdjęciowa stają się wymogiem koniecznym, aby korzystnie sprzedać nieruchomość.

W praktyce HS polega na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży, w tym m.in. uporządkowaniu i odpersonalizowaniu przestrzeni, uwypukleniu zalet nieruchomości i przygotowaniu jej do sesji zdjęciowej.

Przygotowanie przestrzeni do sesji zdjęciowej i sama sesja zdjęciowa mają w tym procesie kluczowe znaczenie – wszak w marketingu ofert najważniejsze jest pierwsze wrażenie.


Jakie korzyści przyniesie Tobie zastosowanie tego narzędzia?

  • Uzyskasz przewagę konkurencyjną nad innymi wystawianymi na sprzedaż nieruchomościami w mieście, ponieważ zakłada się, że 65% populacji stanowią wzrokowcy. To właśnie treści wizualne powodują wzrost zaangażowania u potencjalnego klienta.
  • Twoja oferta zainteresuje zdecydowanie więcej osób, niż oferty nieprzygotowane do sprzedaży.
  • Sprzedamy Twoją nieruchomość za możliwie jak najwyższą cenę.
  • Przyśpieszysz proces sprzedaży.

Przed Po

Zapoznaj się też z naszymi referencjami od innych zadowolonych klientów: Opinie

Nasze biuro posiada Gwarancję rzetelności, dowiedź się więcej, na czym to polega i jak z tego skorzystać: Gwarancja rzetelności

Sprawdź jakie korzyści oprócz Gwarancji Rzetelności otrzymasz: Twoje korzyści

Umów się na bezpłatne konsultacje: Bezpłatne konsultacje

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.