Monika Gawrońska

Monika Gawrońska

0 nieruchomości

Mój zawodowy cel – złamać stereotypy pracy pośrednika nieruchomości i być wśród najlepszych. Jestem pomysłodawczynią i współzałożycielem Galerii Nieruchomości. Galeria jest odpowiedzią na potrzeby rynku i jego uczestników (sprzedających i kupujących nieruchomości). Tworzą ją zdolni, kreatywni, zaangażowani specjaliści, którzy czekają, aby móc dla Ciebie pracować. Buduję nasz zespół dbając o to, aby w codziennych działaniach wykorzystywał swoje wyjątkowe talenty, umiejętności i wiedzę, co wyraźnie wpływa na wysoki poziom obsługi naszych klientów. Nie boję się wyzwań i każdego dnia z powodzeniem szukam nowych pomysłów na usprawnienie naszych działań, tak aby jeszcze lepiej realizowały potrzeby naszych klientów. Jeśli szukasz pewnego Biura Nieruchomości, które zrealizuje Twoje plany – możesz być pewien, że nasz zespół zrobi wszystko co możliwe, aby tego dokonać. Skontaktuj się z nami.

Robert Gawroński

Robert Gawroński

1 nieruchomość

Pisanie o sobie może być albo próbą pokazania siebie w jak najlepszym świetle, albo wskazaniem swoich cech, zarówno tych dobrych jak i mniej doskonałych. Idąc tym tropem jestem w stanie stwierdzić, że jak każdy z nas nie mogę być specjalistą w każdej dziedzinie. Jestem natomiast przekonany, że dzięki mojej elastycznej naturze oraz empatycznemu spojrzeniu na ludzi - jak mało kto odnajdę się w wielu aspektach, w których inni mogliby poczuć się niekomfortowo. W swojej pracy fotografuję wnętrza naszych klientów. Z każdej przestrzeni wyciągam to, co najlepsze. Dzięki pracy mojej i naszej Homestager'ki - Wasze wnętrza wyróżniają się na tle konkurencyjnych ofert. Ukończyłem dziennikarstwo i komunikację społeczną, zawodowo zajmuję się fotografią nieruchomości, okazjonalnie pstrykam fotki ludziom i Matce Naturze. Jestem miłośnikiem spędzania czasu w kuchni - wśród "garów" czuję się jak podczas sesji zdjęciowej, tu i tu doskonale wychodzi mi improwizacja, z której powstaje coś "pysznego". Nade wszystko cenię sobie współpracę z optymistycznymi i pozytywnie nastawionymi do świata ludźmi. Przecież w naszej branży, transakcje z fajnymi ludźmi są najlepsze! Cóż więcej chcieć?

Adrian Olczak

Adrian Olczak

6 nieruchomości

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest gdy Twoja praca staje się pasją a każdy kolejny dzień jest tym, w którym robisz to co uwielbiasz? Ja odpowiedź na to pytanie znam, bo mam tę przyjemność być w takiej sytuacji. Edukując się z zakresu geodezji a także szeroko pojętych nieruchomości tj. pośrednictwa, wyceny oraz zarządzania nieruchomościami już na studiach podjąłem decyzję, w którym kierunku chcę iść. Decyzja okazała się trafiona bo dziś wstaję do pracy z uśmiechem, każdy kolejny dzień jest wyzwaniem i nie ma mowy o powtarzalności i rutynie –każda nieruchomość jest inna, każda transakcja jest inna. Pośrednictwem w obrocie nieruchomościami zajmuję się od 2017 roku. Od dziecka tak miałem, że jeżeli się za coś zabierałem to angażowałem się na 100%. To właśnie zaangażowanie, szczerość, uśmiech i profesjonalizm pozwalają mi osiągać sukcesy w branży nieruchomości i konsekwentnie realizować mieszkaniowe marzenia moich klientów. Jestem świadom swoich mocnych stron, które wykorzystuję na co dzień w kontaktach z potencjalnymi kupcami czy też najemcami. Nie brakuje mi również empatii przez co Twoja sytuacja życiowa, Twoje plany oraz oczekiwania względem mojej osoby są wyznacznikiem mojej pracy. Powierzając mi swoją nieruchomość możesz być pewien, że naszą współpracę zakończymy uściskiem dłoni z uśmiechem na twarzy.

Edyta Piłat

Edyta Piłat

1 nieruchomość

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunkach Wycena nieruchomości i Gospodarka przestrzenna. Ukończone studia uzupełniają moje doświadczenie zawodowe. Z ciekawością wysłucham, doradzę, a przede wszystkim zadbam o perfekcyjną organizację na każdym etapie sprzedaży. Jestem gotowa na nowe wyzwania - ciężkie przypadki to moja specjalność. Potrafię dostrzec wyjątkowość każdego miejsca, a także wydobyć wszystkie jego atuty. W pełni oddaje się pracy, aby wspierać klientów w realizacji ich mieszkaniowych marzeń.

Jagoda Maćkowiak

Jagoda Maćkowiak

0 nieruchomości
Jan Hauke

Jan Hauke

0 nieruchomości
Iryna Melnychenko

Iryna Melnychenko

0 nieruchomości

Jestem wsparciem dla każdej osoby z naszego zespołu, w ten sposób Agenci mogą zapewnić Państwu profesjonalną obsługę i wysoką skuteczność w działaniu przy sprzedaży czy wynajmie nieruchomości. Moim zadaniem jest przede wszystkim planowanie, kontrolowanie przebiegu transakcji na każdym jej etapie, przygotowanie i sprawdzenie dokumentacji, dopilnowanie terminów, aby w efekcie doprowadzić do zawarcia pomyślnej i bezpiecznej transakcji. Zawsze kieruję się zasadami rzetelności, sumienności i współpracy. Trudności nigdy mnie nie powstrzymają, wręcz przeciwnie, motywują do szukania nowych kreatywnych rozwiązań i indywidualnego podejścia. Potrafię strategicznie przewidywać problemy i zapobiegać im na czas, zapewniając bezpieczeństwo i możliwość długofalowej współpracy z naszymi klientami, opierającej się na wzajemnym zaufaniu.

Kinga Łochowicz

Kinga Łochowicz

0 nieruchomości

W codziennym życiu podchodzę do każdej sprawy z uśmiechem, optymizmem i pogodą ducha. Te cechy przekładam na swoją pracę, gdzie największą uwagę przykuwam do człowieka i jednego z jego najważniejszych procesów w życiu, czyli zakupu własnej nieruchomości. Pomagam dostrzec klientom zalety we współpracy z naszym biurem, uświadamiając jakie ważne kwestie mogą pojawić się w drodze do zakupu nowego domu, czy mieszkania. Z pełną odpowiedzialnością podchodzę do każdej rozmowy z klientem, aby czuł się profesjonalnie obsłużony, w pełni zaopiekowany i usatysfakcjonowany z wzajemnej współpracy. Szczerą i wartościową rozmowę z drugim człowiekiem, stawiam na pierwszym miejscu.

Waldemar Tyliński

Waldemar Tyliński

0 nieruchomości

Moim zadaniem jest uświadomić Państwa, w jaki sposób ułatwić sprzedaż lub kupno swojej nieruchomości. Chętnie wysłucham każdej wątpliwości i odpowiem na wszystkie nurtujące pytania. To mnie mogą Państwo zwierzyć się z przebiegu współpracy z Doradcą ds. nieruchomości. Cechuje mnie szczerość i skrupulatność, dlatego z największą starannością przekazuję wszystkie niezbędne informacje Klientom. Studiuję Komunikację w Biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, gdzie szlifuję aspekty profesjonalnego podejścia do Klienta, aby spełnić oczekiwania wszystkich moich rozmówców.