Idealny rozkład z osobną kuchnią blisko Malty

Mieszkanie na sprzedaż
359 900 PLN, Pow. 47 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
47 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Poznań Stare Miasto , Stanisława Małachowskiego
Rok budowy:
1956
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
S663389
Cena za m2:
7 657 PLN
Przestronne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami i osobną kuchnią w dobrze skomunikowanej i spokojniej części miasta szuka właśnie Ciebie! 

Lokalizacja
Zamieszkując tu zyskasz dużo komfortu i ciszy nie rezygnując przy tym z prostego dojazdu do pracy, centrum czy sklepów. Dotarcie tam stanie się prostą i szybką czynnością. Mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane. Wzdłuż ulicy Małachowskiego bezpłatnie zaparkujesz swój samochód (obecnie właściciele opłacają także abonament za miejsce postojowe tuż przed budynkiem), do pętli tramwajowej Zawady dotrzesz w 4 minuty, tyle samo zajmie Ci też spacer do Biedronki. Osiedlowa Żabka, to już tylko 1 minuta drugi. Jeśli masz dzieci w wieku szkolnym, dotrą one do najbliższej podstawówki w niespełna 5 minut. Dodatkowo w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się apteka, piekarnia, poczta, fryzjer czy kwiaciarnia. Co więcej, spokojnie wyśpisz się w niedzielny poranek, ponieważ budynek oddalony jest od głośnych ulic. Możesz spacerować, czy uprawiać swoje ulubiony dyscypliny sportowe, a pełną infrastrukturę do tego znajdziesz przy Jeziorze Maltańskim. Dojście do niego zajmie Ci 10 minut. Na romantyczną kolację i spacer po zmroku możesz wybrać się do położonej 600 m od Twojego nowego mieszkania Śródki - najstarszej i zabytkowej części Poznania, pełnej urokliwych knajpek i restauracji. 

Budynek i mieszkanie 
Mieszkanie położone jest w budynku przy ulicy Małachowskiego. Kilka lat temu został on poddany termomodernizacji. Zainstalowano także nowe kona PVC. Ekspozycja okien na wschód oraz zachód zapewni Ci światło słoneczne przez cały dzień. Możesz wchodzić i mieszkać. Lokal jest utrzymany w dobrym stanie. Właściciele przeprowadzili lifting obejmujący położenie paneli podłogowych, wymienili skrzydła drzwiowe oraz odmalowali ściany. Dodatkowo pod panelami w obu pokojach znajduje się drewniany parkiet ułożony w jodełkę. Po wprowadzeniu będziesz mógł zmieścić swoje rzeczy w  przestronnej szafie typu komandor zlokalizowanej w korytarzu, która zostaje w mieszkaniu, podobnie jak cała kuchnia wraz ze sprzętami AGD. Pozostałe przedmioty będziesz mógł przechowywać w piwnicy, która przynależy do mieszkania. Ponadto w cieplejsze dni możesz skorzystać z balkonu, który posłuży np. do suszenia prania. 

Jeśli lubisz wyzwania remontowe możesz podjąć się indywidualnej aranżacji. Obecny układ stwarza duże możliwości przekształcenia mieszkania np. na lokal z dwoma sypialniami i salonem z aneksem kuchennym - to już wyzwanie dla twojej wyobraźni. 

Na powierzchnie  wynoszącą 47 m2 składają się: 
- salon - 16 m2
- sypialnia - 12 m2
- kuchnia - 9 m2
- łazienka - 3 m2 
- korytarz - 7 m2

Forma własności -  spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.
Czynsz miesięcznie - 635 zł  (w tym ogrzewanie, woda ciepła i zimna, śmieci).
Dodatkowo prąd i gaz - przy dwóch osobach dorosłych i dziecku - prąd to ok. 130 zł (za dwa miesiące), gaz to ok. 50 zł (również za dwa miesiące).

Remont klatki schodowej zaplanowany jest przez Spółdzielnię Mieszkaniową od nowego roku 2022.

Możliwość przejęcia abonamentu za miejsce parkingowe przed budynkiem. 

Z pewnością chciałbyś teraz zobaczyć mieszkanie i zadać kilka pytań - zadzwoń i umówmy się na prezentację.


- Nasz notariusz udzieli Tobie 30% rabatu na swoje usługi (dotyczy tylko rynku wtórnego),
- W ramach kompleksowej usługi naszego biura - w przypadku zakupu nieruchomości, pomożemy Ci sfinansować zakup kredytem bankowym (nie dotyczy wynajmu).

Z pewnością potrzebujesz teraz obejrzeć nieruchomość osobiście i zadać sporo pytań. Chętnie zabiorę Cię na prezentację i odpowiem na pytania. Zadzwoń.

Если Вы хотите получить подробную информацию о недвижимости или о нашем агентстве недвижимости на своем языке, пожалуйста, обращайтесь по телефону: +48 536-993-641 Ирина Котенко, а также на электронную почту: iryna.kotenko@galeria.nieruchomosci.pl

Z nami otworzysz drzwi do zrealizowania własnych planów i marzeń.

Galeria Nieruchomości
biuro@galeria.nieruchomosci.pl
licencja nr 22651

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail